XP400 Allure - Sideral Mat Black

  • Novinka

XP400 Allure je cestná verzia modelu XP400, ktorá nezanedbáva jeho hig-end charakter. Z dizajnového hľadiska sú zachované všetky kľúčové vlastnosti. XP400 má atletickú siluetu, ostré tvary a samozrejme typický Peugeot tvar osvetlenia s denným svietením v tvare tesákov vpredu a pazúrov vzadu. Táto verzia je podporená Pirelli pneumatikami, ktoré s rozmermi 110/70-17 vpredu a 160/60-15 vzadu skvele držia stopu, zliatinovými kolesami s leštenými hranami, ďalej nastaviteľným priehľadným plexi a klasickou podlahou.

Model XP400 ponúka filozofiu SUV automobilov pretransformovanú do skútra. Odolná konštrukcia, veľké kolesá, skvelý podvozok a nezameniteľný Peugeot design vytvára jeden z najlepších skútrov značky, čo sa pôžitku z jazdy týka. XP400 je kombináciou designu, výkonu a technológií, ktoré mu dodávajú výnimočnú všestrannosť, rovnako ako SUV automobilu. Z výnimočných vlastností vymenujte veľké kolesá, motor s výkonom takmer 38 koní, doukanálové ABS, veľké brzdné kotúče, neprekonateľný podvozok s veľkým zdvihom, kompaktnú karosériu, skvele navrhnuté rozloženie hmotnosti a šikovne riešené úložné priestory s možnosťou rozšírenia o veľký zadný kufor.

Cena s DPH
8 159 €
Spotreba
3,9 l/100 km
Prevádzková hmotnosť
231 kg
Výkon
26,5 kW pri 8 150 ot./min.
Přehled dealerů
Parametry Detailní popis Související produkty
Objem
399 ccm
Výška
1 190mm
Výška sedla
815 mm
Chladenie
Kapalinou
Dĺžka
2 190 mm
Emisná norma
Euro 5
Krútiaci moment
38,1 Nm pri 5 400 ot./min.
Maximálna rýchlosť
155 km/h
Objem palivovej nádrže
13,5 l
Palivový systém
Elektronické vstrekovanie
Prevádzková hmotnosť
231 kg
Predná brzda
Dvojitá kotúčová, 295mm
Predná vidlica
41mm USD hydraulická vidilica, zdvih 140 mm
Predné koleso
110/10-17
Šírka
870 mm
Spotreba
3,9 l/100 km
Zadná brzda
Kotúčová, 240mm
Zadné koleso
160/60-15
Zadný tlmič
Hydraulický zadný tlmič s pružinou
Výkon
26,5 kW pri 8 150 ot./min.
Brzdný systém
ABS+SBC

XP400 je kríženec medzi prémiovými mestskými skútrami a motocyklami. Skúter, ktorý núti myseľ cestovať a nielen to.
Vďaka modelu XP400 vystupuje značka Peugeot Motocycles do nového segmentu skútrov. Nasledujúci trend a úspech kategórie SUV v automobilovom sektore ponúka značka výkonný stroj, čo sa týka designu, tak čo sa týka funkcionality. Vyrobené vo Francúzsku, XP400 dopĺňa rodinu prémiových produktov značky.
Jeho styling s atletickými proporciami reprezentuje dynamický a dobrodružný image modelu XP400. Prvá vec, ktorú si všimnete, keď okolo XP400 prejdete, je bezpochyby dravý a kompaktný dizajn s osvetlením typickým pre Peugeot: denné svietenie v tvare tesákov vpredu av tvare pazúrov vzadu, DNA levie značky vyjadrené do posledného detailu. Hlavné svetlomety sú samozrejme LEDkové. Tento jedinečný Peugeot design prináša technologické vlastnosti, ktoré by ste očakávali do motorky, počnúc 400cc pohonnou jednotkou PowerMotion plniacou emisnú normu Euro 5, ktorá disponuje výkonom 26.5 kW (36.7 koní) pri 8,150 ot./min. a krútiacim momentom 38.1 Nm pri 5,400 ot./min. XP400 má všetko, čo je potrebné aby vyčnievala nad konkurenciou. Brzdnú silu zaisťujú radiálne strmene s dvojkanálovým ABS v kombinácii s dvojicou 295mm kotúčov vpredu a 240mm zadným kotúčom. Odpruženie je zaistené prednou USD vidlicou so zdvihom 140mm a priemerom 41mm a jedným robustným zadným tlmičom, ktorý je napojený na inovatívny systém prepákovania. Ide o najlepšie podvozkové riešenie v tejto skútrovej kategórii, čo sa týka podpory, tuhosti a výkonu!
Pretože potešenie z jazdy je pre Peugeot alfou a omegou, je model XP400 vybavený vlastnosťami, ktoré z neho robia jeden z najlepších skútrov značky, čo sa pôžitku z jazdy týka. XP400 je kombináciou designu, výkonu a technológií, ktoré mu dodávajú výnimočnú všestrannosť, rovnako ako SUV automobilu. Vďaka veľkým kolesám sa XP400 môže naplno prejaviť na mnohých typoch ciest a nebojí sa ani zlého počasia. Ide o naozaj dvojmiestny stroj, pre spolujazdcov bude jazda rovnako pohodlná ako pre jazdcov vďaka veľkorysým držadlám a stúpačkám.
Dizajnované ako skutočné SUV, XP400 okrem iného obsahuje prístrojový panel s 5“ palcovým TFT displejom, ktorý ponúka konektivitu a smerovú navigáciu. Funkcia smart-key znamená, že už nebudete musieť hľadať kľúčik po vreckách. Nakoniec je tu USB zásuvka, ideálna pre pripojenie alebo dobíjanie vášho smartfónu. Pod deleným sedadlom je úložný priestor pre integrálnu prilbu a menšie doplnky. Na madlá spolujazdca je možné prikúpiť zadný nosič a objemný zadný kufor.
Rovnako pohodlný v meste aj mimo neho, XP400 je presne tým, čo by ste čakali od prémiového vozidla na každodenné použitie.

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací