XP400

XP400 je kríženec medzi prémiovými mestskými skútrami a motocyklami. Skúter, ktorý núti myseľ cestovať a nielen to.

Vďaka modelu XP400 vystupuje značka Peugeot Motocycles do nového segmentu skútrov. Nasledujúci trend a úspech kategórie SUV v automobilovom sektore ponúka značka výkonný stroj, čo sa týka designu, tak čo sa týka funkcionality. Vyrobené vo Francúzsku, XP400 dopĺňa rodinu prémiových produktov značky.

Jeho styling s atletickými proporciami reprezentuje dynamický a dobrodružný imidž modelu XP400. Prvá vec, ktorú si všimnete, keď okolo XP400 prejdete, je bezpochyby dravý a kompaktný dizajn s osvetlením typickým pre Peugeot: denné svietenie v tvare tesákov vpredu av tvare pazúrov vzadu, DNA levie značky vyjadrené do posledného detailu. Hlavné svetlomety sú samozrejme LEDkové. Tento jedinečný Peugeot design prináša technologické vlastnosti, ktoré by ste očakávali do motorky, počnúc 400cc pohonnou jednotkou PowerMotion plniacou emisnú normu Euro 5, ktorá disponuje výkonom 26.5 kW (36.7 koní) pri 8,150 ot./min. a krútiacim momentom 38.1 Nm pri 5,400 ot./min. XP400 má všetko, čo je potrebné aby vyčnievala nad konkurenciou. Brzdnú silu zaisťuje dvojkanálové ABS v kombinácii s dvojicou 295mm kotúčov vpredu a 240mm zadným kotúčom. Odpruženie je zaistené prednou USD vidlicou so zdvihom 140mm a priemerom 41mm a jedným robustným zadným tlmičom, ktorý je napojený na inovatívny systém prepákovania. Ide o najlepšie podvozkové riešenie v tejto skútrovej kategórii, čo sa týka podpory, tuhosti a výkonu!

Pretože potešenie z jazdy je pre Peugeot alfou a omegou, je model XP400 vybavený vlastnosťami, ktoré z neho robia jeden z najlepších skútrov značky, čo sa pôžitku z jazdy týka. XP400 je kombináciou designu, výkonu a technológií, ktoré mu dodávajú výnimočnú všestrannosť, rovnako ako SUV automobilu. Vďaka veľkým kolesám sa XP400 môže naplno prejaviť na mnohých typoch ciest a nebojí sa ani zlého počasia. Ide o naozaj dvojmiestny stroj, pre spolujazdcov bude jazda rovnako pohodlná ako pre jazdcov vďaka veľkorysým držadlám a stúpačkám.

Dizajnované ako skutočné SUV, XP400 okrem iného obsahuje prístrojový panel s 5“ palcovým TFT displejom, ktorý ponúka konektivitu a smerovú navigáciu. Funkcia smart-key znamená, že už nebudete musieť hľadať kľúčik po vreckách. Nakoniec je tu USB zásuvka, ideálna pre pripojenie alebo dobíjanie vášho smartfónu. Pod deleným sedadlom je úložný priestor pre integrálnu prilbu a menšie doplnky. Na madlá spolujazdca je možné prikúpiť zadný nosič a objemný zadný kufor.

Rovnako pohodlný v meste aj mimo neho, XP400 je presne tým, čo by ste čakali od prémiového vozidla na každodenné použitie.

  • Novinka
XP400 GT - Snow White
XP400 GT - Snow White

Výkon | 26,5 kW pri 8 150 ot./min.

Spotreba | 3,9 l/100 km

Prevádzková hmotnosť | 231 kg

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací