Tweet 125i Standard - Antartica White

  • Výprodej

Tweet je jasnou voľbou pre zákazníkov hľadajúcich značkový, nenáročný skúter. Jeho pomer ceny a úžitkovej hodnoty je prvotriedny! Pre modelový rok 2021 došlo k výraznému zvýšeniu výkonu na 8,4 kW, čo v kombinácii s nízkou prevádzkovou hmotnosťou znamená výrazné oživenie tohto obľúbeného modelu.

Medzi hlavné benefity modelu Tweet patrí bezpochyby veľké kolesá, nenáročná údržba, praktickosť a predovšetkým spoľahlivú prevádzku. Svojmu užívateľovi ponúka komfortný podvozok, lineárne naladený motor, plochou podlahu s háčikom na zavesenie tašky, úložný priestor pod sedlom s možnosťou otvorenia z riadidiel bez nutnosti vypínať motor alebo uzamykateľnú priehradku pod riadidlami.

V doplnkovom katalógu nájdete veterný štít, batožinový box v rôznych veľkostiach a ďalšie šikovné doplnky.

>

Cena s DPH
3 119 €
Výkon
8,4 kW pri 8 500 ot./min.
Spotreba
2,4 l/100 km
Prevádzková hmotnosť
120 kg
Přehled dealerů
Parametry Detailní popis Související produkty
Typ motora
Peugeot EasyMotion 125i
Objem
125 ccm
Výkon
8,4 kW pri 8 500 ot./min.
Krútiaci moment
10,3 Nm pri 6 500 ot./min.
Maximálna rýchlosť
99 km/h
Spotreba
2,4 l/100 km
Chladenie
Vzduchom
Emisná norma
Euro 5
Palivový systém
Elektronické vstrekovanie
Brzdný systém
SBC
Predná brzda
Kotúčová, Ø226 mm
Zadná brzda
Kotúčová, Ø226 mm
Predná vidlica
Hydraulická teleskopická vidlica, Ø30 mm
Zadný tlmič
Nastaviteľný dvojitý hydraulický tlmič
Predné koleso
110/70-16
Zadné koleso
110/70-16
Dĺžka
2 000 mm
Šírka
690 mm
Výška
1 125 mm
Rázvor
1 330 mm
Prevádzková hmotnosť
120 kg
Objem palivovej nádrže
5,2 litrov
Výška sedla
790 mm

Skúter nesúci názov Tweet sa vďaka jeho kompaktným rozmerom, veľkým 16“ kolesám a svojej spoľahlivosti, zaradil medzi najpredávanejšie modely od Peugeotu. So svojím nestarnúcim neo-retro designom s typickými designovými prvkami Peugeot, jednoduchým ovládaním a francúzskou nonšalantnosťou je vhodným skútrom pre každého, kto hľadá každodenného nenápadného a pritom spoľahlivého spoločníka.

Svojmu používateľovi ponúka komfortný podvozok, lineárne naladený motor s variátorom, plochú podlahu s háčikom na zavesenie či už kabelky alebo nákupnej tašky, úložný priestor pod sedadlom s možnosťou otvárania z riaditok bez nutnosti vypínania motora alebo uzamykateľnú priehradku pod riaditkami. Veľkou výhodou je tiež zadný nosič, ktorý je súčasťou výbavy a nie je nutné ho dokupovať.

Podrobné představení modelu Tweet najdete na tomto videu.

V doplnkovom katalógu nájdete veterný štít, nosič, batožinový box v rôznych veľkostiach a ďalších užitočných pomocníkov.

Model Tweet dostal nový 125 ccm motor s výkonom 8,4 kW, čo ešte viac zdvíha jeho pomer cena / výkon!

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací