Speedfight 4 125i Standard - Deep Ocean Blue

Speedfight je jeden z najživších športových skútrov na trhu, s dlhoročnou tradíciou, počas ktorej si stihol vybudovať povesť spoľahlivého a dobre spracovaného stroja. So svojou nízkou hmotnosťou a vysokým výkonom s optimálnym nastavením sľubuje pružné zrýchlenie, čo oceníte hlavne v rušnej mestskej premávke. Na križovatke tak necháte všetky autá hravo za sebou. K výborným jazdným vlastnostiam prispieva tak isto aj skvelo naladený podvozok a na cesty do neznáma sa bude hodiť integrovaná príprava pre držiak mobilného telefónu alebo GPS navigácia RAM Mounts.

V základnej verzii nie je súčasťou výbavy držiak mobilného telefónu X-Grip, ten sa dá dokúpiť v doplnkovom katalógu, kde nájdete aj iné šikovné doplnky.

Cena s DPH
2 699 €
Výkon
8,1 kW pri 7 400 ot./min.
Spotreba
2,1 l/100 km
Prevádzková hmotnosť
116 kg
Přehled dealerů
Parametry Detailní popis Související produkty
Typ motora
Peugeot SmartMotion 125i
Objem
125 ccm
Výkon
8,1 kW pri 7 400 ot./min.
Krútiaci moment
10,8 Nm pri 5 600 ot./min.
Maximálna rýchlosť
95 km/h
Spotreba
2,1 l/100 km
Chladenie
Kvapalinou
Emisná norma
Euro 4
Palivový systém
Elektronické vstrekovanie
Brzdný systém
SBC
Predná brzda
Kotúčová, Ø260 mm
Zadná brzda
Kotúčová, Ø190 mm
Predná vidlica
Hydraulická teleskopická vidlica
Zadný tlmič
Hydraulický tlmič Ø50 mm
Predné koleso
130/60-13
Zadné koleso
130/60-13
Dĺžka
1 895 mm
Šírka
700 mm
Výška
1 150 mm
Rázvor
1 290
Prevádzková hmotnosť
116 kg
Objem palivovej nádrže
8 litrov
Výška sedla
800 mm

 

Už viac ako 20 rokov hviezdi skúter Speedfight na predných pozíciách medzi športovými skútrami. Najnovšia modelová rada ďalej pokračuje v budovaní odkazu legendy menom Speedfight, a to pomocou moderného motoru, LED osvetlenia alebo integrovaným držiakom na mobilný telefón aj s USB vývodom pre nabíjanie.

Agresívna kapotáž predurčuje tento model klientom majúcim snahu a odlíšiť a upútať na seba pozornosť. Ostré rysy modelu Speedfight 4 vzbudzujú ešte viac dominantný charakter. Kvapalinou chladený motor Peugeot SmartMotion s výkonom 8,1 kW v kombinácii s nízkoprofilovými bezdušovými pneumatikami s priemerom 13 palcov, prevádzková hmotnosť 121 kg a veľkými brzdovými diskami typu Shuricane sľubujú adrenalínové zážitky pre každého jazdca. Iste poteší aj nízka spotreba pohybujúca sa okolo 2,1 l/100km.

Celkový dojem dokresľuje športovo ladená digitálna prístrojová doska, športová koncovka výfuku alebo hliníková podlaha.

Speedfight 4 je v ponuke v niekoľkých farebných možnostiach. Najžiaducejšie je prevedenie R-CUP, kde  v štandardnej výbave nájdete držiak na telefón alebo GPS navigáciu RAM Mounts.

Speedfight 4 je vybavený 12V zásuvkou, na vyžiadanie môžete dokúpiť veterný štít, nosič a batožinový box. Viac nájdete v našom doplnkovom katalógu.

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací