Speedfight 4 125i Sportline - Flat6 Red

Speedfight je jeden z najživších športových skútrov na trhu, s dlhoročnou tradíciou, počas ktorej si stihol vybudovať povesť spoľahlivého a dobre spracovaného stroja. So svojou nízkou hmotnosťou a vysokým výkonom s optimálnym nastavením sľubuje pružné zrýchlenie, čo oceníte hlavne v rušnej mestskej premávke. Na križovatke tak necháte všetky autá hravo za sebou. K výborným jazdným vlastnostiam prispieva tak isto aj skvelo naladený podvozok a na cesty do neznáma sa bude hodiť integrovaná príprava pre držiak mobilného telefónu alebo GPS navigácia RAM Mounts.

Verzia Sportline je dizajnovú variácií s hliníkovými nášľapy a súčasťou výbavy je aj šikovný držiak smartphonu X-GRIP, ktorý je pre ostatné verzie na dokúpenie v sekcii doplnky spoločne s kufre, zadným nosičom apod.

Cena s DPH
2 749 €
Výkon
8,1 kW pri 7 400 ot./min.
Spotreba
2,1 l/100 km
Prevádzková hmotnosť
116 kg
Přehled dealerů
Parametry Detailní popis Související produkty
Typ motora
Peugeot SmartMotion 125i
Objem
125 ccm
Výkon
8,1 kW pri 7 400 ot./min.
Predná vidlica
Hydraulická teleskopická vidlica
Krútiaci moment
10,8 Nm pri 5 600 ot./min.
Zadný tlmič
Hydraulický tlmič Ø50 mm
Maximálna rýchlosť
95 km/h
Predné koleso
130/60-13
Spotreba
2,1 l/100 km
Zadné koleso
130/60-13
Chladenie
Kvapalinou
Dĺžka
1 895 mm
Emisná norma
Euro 4
Šírka
700 mm
Palivový systém
Elektronické vstrekovanie
Výška
1 150 mm
Brzdný systém
SBC
Rázvor
1 290 mm
Predná brzda
Kotúčová, Ø260 mm
Prevádzková hmotnosť
116 kg
Zadná brzda
Kotúčová, Ø190 mm
Objem palivovej nádrže
8 litrov
Výška sedla
800 mm

 

Už viac ako 20 rokov hviezdi skúter Speedfight na predných pozíciách medzi športovými skútrami. Najnovšia modelová rada ďalej pokračuje v budovaní odkazu legendy menom Speedfight, a to pomocou moderného motoru, LED osvetlenia alebo integrovaným držiakom na mobilný telefón aj s USB vývodom pre nabíjanie.

Agresívna kapotáž predurčuje tento model klientom majúcim snahu a odlíšiť a upútať na seba pozornosť. Ostré rysy modelu Speedfight 4 vzbudzujú ešte viac dominantný charakter. Kvapalinou chladený motor Peugeot SmartMotion s výkonom 8,1 kW v kombinácii s nízkoprofilovými bezdušovými pneumatikami s priemerom 13 palcov, prevádzková hmotnosť 121 kg a veľkými brzdovými diskami typu Shuricane sľubujú adrenalínové zážitky pre každého jazdca. Iste poteší aj nízka spotreba pohybujúca sa okolo 2,1 l/100km.

Celkový dojem dokresľuje športovo ladená digitálna prístrojová doska, športová koncovka výfuku alebo hliníková podlaha.

Speedfight 4 je v ponuke v niekoľkých farebných možnostiach. Najžiaducejšie je prevedenie Sportline, kde v štandardnej výbave nájdete držiak na telefón alebo GPS navigáciu RAM Mounts.

Speedfight 4 je vybavený 12V zásuvkou, na vyžiadanie môžete dokúpiť veterný štít, nosič a batožinový box. Viac nájdete v našom doplnkovom katalógu.

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací