Kisbee

Model Kisbee je stálicou ponuky. Svojich zákazníkov osloví predovšetkým uhladeným designom s dôrazom na kvalitu spracovania. Model Kisbee je ideálnou voľbou pre začínajúcich skútristov, keďže ho môžu šoférovať už ako 15 ročný. Ak vlastníte karavan a radi objavujete na dovolenkách nové, zaujímavé, neprebádané miesta, poteší Vás, že Kisbee vďaka svojim kompaktným rozmerom môže cestovať s Vami.

V roku 2019 sa na scénu vracajú dvojtaktové motory. Novo vyvinutý 50 ccm 2T agregát s priamym vstrekovaním sa môže pochváliť výkonom 3,4 kW, čo je v tejto kategórii bezkonkurenčná hodnota. Pre zákazníkov hľadajúcich tichý chod s nízkou spotrebou je tu 4T verzia s výkonom 2,7 kW.

Každá motorizácia sa ponúka v niekoľkých variantách. Active predstavuje štandardné prevedenie, ktoré v roku 2019 boduje vydarenými farbami a varianty Black Edition a RS zase predstavujú alternatívu v matných prevedeniach so športovým nádychom.

50i 2T
50i 2T
50i 4T
50i 4T
Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací