Pulsion 125i Allure - Red Ultimate

Model Pulsion ponúka technológiami nabitý skúter so športovým designom a obratnosťou ďaleko menšieho stroju. Veľký dôraz sa kladie na design, kvalitu spracovania, bezpečnosť a futuristický užívateľský zážitok. Podrobnosti nájdete v detailnom popise.

Prevedenie Allure má plnohodnotný systém i-Connect® vrátane prepojiteľnosti s Vašim mobilným telefónom a GPS navigáciu Here Wego. Naviac pridáva zadný lakovaný kufor s objemom 39l. Ďalšími prvkami výbavy sú výkonný kvapalinou chladený motor Peugeot PowerMotion® 125i, pokročilý brzdný systém ABS v kombinácii s SBC a automatickým rozsvietením výstražných svetiel pri prudkom brzdení, kompletné LED osvetlenie s denným svietením, bezkľúčové zapaľovanie s funkciou Find Me, nastaviteľný veterný štít a už spomínaný digitálny palubný systém i-Connect® s 5 palcovým farebným displejom.

Cena s DPH
5 399 €
Výkon
10,6 kW pri 9 000 ot./min.
Spotreba
2,9 l/100 km
Prevádzková hmotnosť
165 kg
Přehled dealerů
Parametry Detailní popis Související produkty
Typ motora
Peugeot PowerMotion 125i
Objem
125 ccm
Výkon
10,6 kW pri 9 000 ot./min.
Krútiaci moment
11,9 Nm pri 7 000 ot./min.
Maximálna rýchlosť
110 km/h
Spotreba
2,9 l/100 km
Chladenie
Kvapalinou
Emisná norma
Euro 5
Palivový systém
Elektronické vstrekovanie
Brzdný systém
ABS
Predná brzda
Kotúčová, Ø260 mm
Zadná brzda
Kotúčová, Ø210 mm
Predná vidlica
Hydraulická teleskopická vidlica
Zadný tlmič
Nastaviteľný hydraulický tlmič
Predné koleso
Michelin CityGrip 120/70-14
Zadné koleso
Michelin CityGrip 140/60-13
Dĺžka
1 970 mm
Šírka
760 mm
Výška
1 133 mm
Rázvor
1 435 mm
Prevádzková hmotnosť
165 kg
Objem palivovej nádrže
12 litrov
Výška sedla
790 mm

Model Pulsion otvára celkom novú kategóriu skútrov UrbanGT. Peugeot Pulsion je technológiami nabitý skúter s výkonným motorom a pritom si stále zachováva kompaktné rozmery a obratnosť. Športovo navrhnutý design s typickými prvkami značky Peugeot dodáva Pulsionu osobité kúzlo francúzskeho elegána.

Medzi hlavné lákadlá patrí systém i-Connect® vyvinutý v spolupráci s automobilkou Peugeot. Na farebnom 5“ TFT displeji sa po prepojení s mobilným telefónom zobrazujú príchodzie hovory, správy a ďalšie upozornenia. Veľkou výhodou je GPS navigácia Here wego s predplatenými aktualizáciami na 2 roky zadarmo, ktorá Vás bezpečne prevedie každou Vašou cestou do neznáma. Systém i-Connect® svojmu užívateľovi ďalej ponúka údaje o vonkajšej teplote, hladine paliva, priemernej spotrebe, dojazdu, čas a dátum, teplote motora, stave batérie, upozornenia na servisné kontroly, počítadlo kilometrov a zrkadlový otáčkomer. To všetko ponúka designový grafický prístrojový panel. Užívateľ môže regulovať úroveň a farbu podsvietenia displeju, alebo si vybrať, ktoré informácie chce mať aktuálne zobrazené. Pre plnú spoluprácu systému i-Connect® s mobilným telefónom je potrebné mať nainštalovanú oficiálnu mobilnú aplikáciu. Verzia Active neponúka GPS ani prepojiteľnosť s mobilným telefónom.

Všetky verzie disponujú bezkľúčovým zapaľovaním Smart Key a funkciou Find me. Hlavné výhody tohto riešenia sú jasné. Odpadá starosť s hľadaním kľúčov a tak isto sa nemôže stať, že by ste ich v zhone zabudli zastrčené v zapaľovaní. Zapaľovanie je rovnaké ako nájdete v Metropolise – modré podsvietenie, ktoré sa ovláda otáčaním. Funkcia Find me rozbliká skúter na parkovisku a Vy tak budete presne vedieť, ktorý Pulsion je ten Váš.

Moderné technológie známe zo sveta automobilov nájdeme aj v segmente bezpečnosti. Denné LED svietenie, ABS v kombinácii s SBC a Metropolisu známe automatické rozsvietenie výstražných svetiel pri prudkom zabrzdení. Designovou záležitosťou je kompletné LED osvetlenie a typickými rysmi Peugeot alebo nastaviteľný vetrový štít.

Srdcom Pulcionu je už známi kvapalinou chladený motor Peugeot PowerMotion® 125i, ktorý disponuje výkonom 10,6 kW, čo je takmer hraničná hodnota, ktorú môžete riadiť aj s vodičským oprávnením skupiny B. Slušný je tak isto aj krútiaci moment, ktorý hlási hodnotu 11,9 Nm pri 7 000 otáčkach.

Moderné technológie, výkonný motor, dôraz na bezpečnosť a kompaktné rozmery spoločne s veľkým úložným priestorom, kam sa zmestí jedna integrálna a jedna malá jet prilba robia z Pulsionu horúceho kandidáta na najvyspelejší 125 ccm skúter!

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací