Pulsion 125i Allure - Amazonite Satin Blue

Model Pulsion ponúka technológiami nabitý skúter so športovým designom a obratnosťou ďaleko menšieho stroju. Veľký dôraz sa kladie na design, kvalitu spracovania, bezpečnosť a futuristický užívateľský zážitok. Podrobnosti nájdete v detailnom popise.

Prevedenie Allure má plnohodnotný systém i-Connect® vrátane prepojiteľnosti s Vašim mobilným telefónom a GPS navigáciu Here Wego. Naviac pridáva zadný lakovaný kufor s objemom 39l. Ďalšími prvkami výbavy sú výkonný kvapalinou chladený motor Peugeot PowerMotion® 125i, pokročilý brzdný systém ABS v kombinácii s SBC a automatickým rozsvietením výstražných svetiel pri prudkom brzdení, kompletné LED osvetlenie s denným svietením, bezkľúčové zapaľovanie s funkciou Find Me, nastaviteľný veterný štít a už spomínaný digitálny palubný systém i-Connect® s 5 palcovým farebným displejom.

Cena s DPH
5 490 €
Pohotovostní hmotnost
169 kg
Spotreba
2,9 l/100 km
Výkon
10,6 kW pri 8 800 ot./min.
Přehled dealerů
Parametry Detailní popis Související produkty
Objem
125 ccm
Zadní kolo
Michelin CityGrip 140/60-13
Pohotovostní hmotnost
169 kg
Výška
1 133 mm
Dostupné barevné varianty
Red Ultimate, Shining Titanium
Palivový systém
Elektronické vstrekovanie
Maximální rychlost
110 km/h
Objem palivové nádrže
11 litrů
Výška sedla
790 mm
Zadní tlumič
Nastaviteľný hydraulický tlmič
Zadní brzda
Kotúčová, Ø210 mm
Typ motocyklu
Skútr
Chladenie
Kapalinou
Dĺžka
2 065 mm
Emisná norma
Euro 5
Krútiaci moment
12,4 Nm pri 6 900 ot./min.
Predná brzda
Kotúčová, Ø260 mm
Predné koleso
Michelin CityGrip 120/70-14
Predná vidlica
Hydraulická teleskopická vidlica
Rázvor
1 435 mm
Šírka
760 mm
Spotreba
2,9 l/100 km
Výkon
10,6 kW pri 8 800 ot./min.
Typ motoru
4 takt
Brzdný systém
ABS

Model Pulsion otvára celkom novú kategóriu skútrov UrbanGT. Peugeot Pulsion je technológiami nabitý skúter s výkonným motorom a pritom si stále zachováva kompaktné rozmery a obratnosť. Športovo navrhnutý design s typickými prvkami značky Peugeot dodáva Pulsionu osobité kúzlo francúzskeho elegána.

Medzi hlavné lákadlá patrí systém i-Connect® vyvinutý v spolupráci s automobilkou Peugeot. Na farebnom 5“ TFT displeji sa po prepojení s mobilným telefónom zobrazujú príchodzie hovory, správy a ďalšie upozornenia. Veľkou výhodou je GPS navigácia Here wego s predplatenými aktualizáciami na 2 roky zadarmo, ktorá Vás bezpečne prevedie každou Vašou cestou do neznáma. Systém i-Connect® svojmu užívateľovi ďalej ponúka údaje o vonkajšej teplote, hladine paliva, priemernej spotrebe, dojazdu, čas a dátum, teplote motora, stave batérie, upozornenia na servisné kontroly, počítadlo kilometrov a zrkadlový otáčkomer. To všetko ponúka designový grafický prístrojový panel. Užívateľ môže regulovať úroveň a farbu podsvietenia displeju, alebo si vybrať, ktoré informácie chce mať aktuálne zobrazené. Pre plnú spoluprácu systému i-Connect® s mobilným telefónom je potrebné mať nainštalovanú oficiálnu mobilnú aplikáciu. Verzia Active neponúka GPS ani prepojiteľnosť s mobilným telefónom.

Všetky verzie disponujú bezkľúčovým zapaľovaním Smart Key a funkciou Find me. Hlavné výhody tohto riešenia sú jasné. Odpadá starosť s hľadaním kľúčov a tak isto sa nemôže stať, že by ste ich v zhone zabudli zastrčené v zapaľovaní. Zapaľovanie je rovnaké ako nájdete v Metropolise – modré podsvietenie, ktoré sa ovláda otáčaním. Funkcia Find me rozbliká skúter na parkovisku a Vy tak budete presne vedieť, ktorý Pulsion je ten Váš.

Moderné technológie známe zo sveta automobilov nájdeme aj v segmente bezpečnosti. Denné LED svietenie, ABS v kombinácii s SBC a Metropolisu známe automatické rozsvietenie výstražných svetiel pri prudkom zabrzdení. Designovou záležitosťou je kompletné LED osvetlenie a typickými rysmi Peugeot alebo nastaviteľný vetrový štít.

Srdcom Pulcionu je už známi kvapalinou chladený motor Peugeot PowerMotion® 125i, ktorý disponuje výkonom 10,6 kW, čo je takmer hraničná hodnota, ktorú môžete riadiť aj s vodičským oprávnením skupiny B. Slušný je tak isto aj krútiaci moment, ktorý hlási hodnotu 11,9 Nm pri 7 000 otáčkach.

Moderné technológie, výkonný motor, dôraz na bezpečnosť a kompaktné rozmery spoločne s veľkým úložným priestorom, kam sa zmestí jedna integrálna a jedna malá jet prilba robia z Pulsionu horúceho kandidáta na najvyspelejší 125 ccm skúter!

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací